Tuesday, May 18, 2021
19 C
Tirana
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...

Ekonomi

Biznes

- Law Firm Visha-spot_img
- Veza Reas-spot_img

Histori suksesi

Biznese te reja

- Veza Reas-spot_img

Biznesi Im

Dupi Frut, eksportuesi i fuqishëm i hudhrave shqiptare në Amerikë dhe Europë

“Dupi Frut” është një ndër të paktat, për të mos thënë të vetmet kompani shqiptare që prodhimet e hudhrës i eksporton në Amerikë dhe...

Histori Suksesi

PAS NJE GOTË VERE, VJEN HISTORIA!

TOSCANA WINE  DISTRIBUTOR I BRANDEVE TË MËDHA! Nëse mendoni se vëmëndja për verën duhet përqëndruar vetëm në kohë festash, e keni gabim! Studimet kanë treguar se...

Po Ndodh Tani

PERFORMANCA E SME-ve NË SHQIPËRI

Shqipëria është një vend me një ekonomi në rritje. Gjatë periudhës së tranzicionit është përballur me një sërë transformimesh referuar tendencave të prodhimit. Por,...

Ekonomi

Studim: Automjetet elektrike më të lira se djegia deri në vitin 2027

Makinat elektrike do të jenë më të lira për t'u ndërtuar sesa automjetet e karburanteve fosile në të gjithë Europën brenda gjashtë viteve dhe...

Teknologji

Agjencia hapësinore e Kinës ul me sukses anijen kozmike në Mars

Një anije kozmike kineze ka zbarkuar me sukses në Mars, duke kaluar në mënyrë të sigurtë "shtatë minutat e terrorit" të saj dhe duke...

Show Bizz

Nicki Minaj: Humbja e babit tim ka qenë humbja më shkatërruese

Nicki Minaj thotë se humbja e babait të saj ka qenë "humbja më shkatërruese" me të cilën është përballur ndonjëherë. Robert Maraj vdiq në shkurt...

Horoskopi

Horoskopi ditor – 27 Mars 2021

Dashi (21 Mars - 20 Prill) Ju që jeni në një lidhje do të filloni të mendoni se keni të njëjtën perspektivë për jetën partneri...

Cudira Nga Bota

Steve Jobs është gjallë?!

 Ka ndërruar jetë para 8 viteve por sot na shfaqet  një person thuajseidentik  me  Themeluesin e  Apple, Steve Jobs.Sipas mediave botërore një foto e...