Show bizzUncategorized

Ana Lleshi në një lidhje dashurore me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’

0

Së fundmi dolën aludime se ish-konkurrentët e ‘Përputhen’, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie.

Lajmin e vetëkonfirmoi Ana në një intervistë për ‘Top Albania Radio’. Ajo u vu në siklet kur u pyet për raportin e saj me djalin nga Maqedonia, duke përmendur shprehjen “ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Kuptojmë se ata nuk duan të fshihen më nga sytë e publikut dhe nuk e kanë aspak problem të shfaqen si çift.

Duket se ata e kanë gjetur mënyrën për t’u njohur dhe për të nisur romancën e tyre dhe pse nuk u futën njëkohësisht në ‘Përputhen’.

Ishte postimi i Arsimit që ka marrë vëmendjen me postimin e tij të funditbnë InstaStory, ku duket se një vajzë i ka bërë dhuratë një unazë tepër domethënëse atij. 

Ai ka publikuar në InstaStory dorën e tij me unazën në gisht, teksa shkruan:

“Nuk ka rëndësi dhurata, por mundi.”

Horoskopi ditor – 28 Mars 2021

Previous article

Një kapitull i ri në jetën e Teas

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz