Show bizzUncategorized

Andi mërzit e lëndon Jasminën! Ç’po ndodh me ta?

0

Andi Artani, konkurrent i programit ‘Përputhen’, ka deklaruar që është aty vetëm për Jasminën dhe prej kohësh vazhdojnë takimet me njëri-tjetrin. Por para disa ditësh në rrjetet e tij sociale ai ka shpërndarë një foto ku ishte së bashku me një vajzë tjetër, ku shkruante “puna në progress”. Ajo nuk është pjesë e programit, por a e ka prekur kjo pjesë Jasminën?

Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram Jasmin aka postuar disa pyetje që i kanë drejtuar dhe nuk heziton të përgjigjet. Madje ajo shpreh dhe gjendjen emocionale të saj.

Po ajo që ishte në foto me Andin ishte thjesht për punë work shkrujte”- e pyet një ndjekës Jasminën dhe ajo u përgjigj duke thënë: “Instagrami e Realiteti”, pra gjërat ndryshonkan dhe ne nuk shohim gjithmonë të vërtetën në Instagram.  

Kur u pyet si ndihet ajo tha: “Se keni iden” dhe “E mërzitur dhe e lënduar”./ProBizz.al/

Aktorja shprehet: “Jam shumë e shqetësuar për veten dhe burrin tim..”

Previous article

Kot nuk thonë armikun mbaje më afër se mikun

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz