Show bizzUncategorized

Bleona Qerreti vjen sërish në kinematografinë botërore

0

Bleona Qerreti, artistja shqiptare prej vitesh jeton në Shetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka krijuar një karrierë në muzikë. Me natyrën e saj ekstravagante dhe tërheqëse ajo është bërë pjesë e produksioneve kinematografike amerikan. 

Qerreti tani po vjen me projekte të reja. Në rrjetet e saj sociale në InstaStory ka treguar se filmi i ri është gati dhe shumë shpejt do të na zbulojë titullin. Ajo do të luajë rolin e një “boss lady” dhe do quhet Brooke./ProBizz.al/

Arsyeja pse nuset veshin vello në ditën e tyre të dasmës është shumë e frikshme

Previous article

Horoskopi ditor – 15 Prill 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz