Show bizz

Rikthehet Ilda Bejleri

Moderatorja Ilda Bejleri, që nga momenti që u largua nga ‘Procesi Sportiv’, nuk ka qenë me prezente në ekran, por nuk është se ...
Show bizz

“Lot” nga Bardhi

Reperi Bardhi sot ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Lot”. Ai vetë është kujdesur për teksin dhe melodinë e ...

Posts navigation