Show bizzUncategorized

Çfarë loje po luan Sindi në ‘Përputhen’?

0

Sindi Loci, një prej konkurrenteve më të përfolura të emisionit ‘Përputhen’ në një InstaStory të postuar në rrjetin social të saj ku u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të saj, ka folur në lidhje me Elvisin, ish-konkurrent i të njëjtit emision, i cili u largua nga programi pasi publikoi një fotografi me litar që shkaktoi debate të ashpra në studio.

Sindi, pas daljes së tij nga emisioni, u fokusua tek Murati, duke shprehur gjithashtu që i dedikohet tërësisht atij, por duket se nuk e ka harruar Elvisin dhe këtë e ka treguar te ky postim i saji. 

Sindi ti mendon një të ardhme me Muratin, por akoma qaforen e Locos e mban”, – i shkruan një ndjekës asaj. 

Sindi pa shfaqur asnjë pikë problemi i është përgjigjur: “Kjo është pra që unë nuk di të aktroj. Loco ishte dikush shumë special për mua në atë reality show dhe sërish mbetet. Distanca bën të veten por kjo nuk do të thotë që çdo gjë shuhet menjëherë. Është e kotë të aktroj sikur ai s’ka patur asnjë kuptim për mua aty edhe sikur s’ka ekzistuar”.  /ProBizz.al/

S’paskan fund ndryshimet në look! Ja çfarë bën vetë Bora me duart e saj

Previous article

Dëshiron të gjejë dashurinë ndërkohë që është në një lidhje? Ç’kërkon Ana në këtë emision?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz