Show bizz

Irina Shayk modelja më e mirë e rrobave të banjos në botë!

0

Kanë qenë javë të vështira për Irina Shayk, pas ndarjes nga aktori hollivudian Bradley Cooper. Por si lajm i mirë, 33 vjeçarja sapo është shpallur si modelja më e mirë e rrobave të banjos në botë, duke ja kaluar modeleve të njohura Emily Ratajkowski dhe Candice Swanepoel. Bëhet e ditur se Irina fiton mbi 60.000 £ për çdo postim në rrjetin social Instagram, në të cilin modelon për firmën e njohur Louis Vuitton si dhe për një ndër firmat më in të momentit për rrobat banjos Hunza G. Mamaja e një vajze, Irina, ka kaluar në krye të listës së  mbretëresheva të rrobave të banjos, listë e cila është hartuar nga brand-i Bluebella. Kjo listë tregon se cilat yje influencojnë më shumë ndjekësit në Instagram.

Trans Adriatic Pipeline (TAP) Compressor Station – 96% completion Video credits: TAP – Shqiperi

Previous article

AKU BLLOKON 387.1 TON MISH VINTE NGA BRAZILI DHE KANADAJA, PA ÇERTIFIKATË DHE ME SALMONELË!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz