Show bizzUncategorized

Jasmina e ‘Përputhen’ puth në buzë një vajzë

0

Jasmina Kadriu, konkurrentja e emisionit të dashurisë ‘Përputhen’ është një nga më rë komentuarat aty. Ajo vazhdon prej disa kohësh takimet me Andi Artanin, gjithashtu konkurrent në program, ndaj të cilit ka shprehur që ka një pëlqim reciprok, të cilin gjithashtu e thumbon atë dhe vajzat e tjera si në emision ashtu dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, në aplikacionin “Përputhen” është publikuar një video e Jasminës duke puthur në buzë një vajzë. Ajo ka qenë pjesë e ‘Aventurierëve’ dhe quhet Xhoana./ProBizz.al/

Rina Balaj kryen ndërhyrje në fytyrë

Previous article

“Është artist që duhet marrë shembull!” Alban Ramosaj ka dy fjalë për producentin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz