Uncategorized

Kombinimi i maskës më “seksi” që kishim parë

0

Një ndër gjërat më bezdisëse të pandemisë me siguri dhe për ju ka qenë maskan mbrojtëse kundër Covid-19. Sidomos kur jeni kombinuar në veshje shumë bukur dhe keni bërë një “make up” fantastik. 

Modelja Irina Shayk, ka realizuar kombinimin e saj tej mase seksi dhe po e çmend rrjetin me publikimin e fotove të saj në platformën Instagram. Me veshjen e saj të sfilatës së stilistit Mugler ka zbuluar pjesë seksi të trupit të saj.

Për të plotësuar look-un e saj ekstravagant ajo vendosi dhe maskën ai detaj “ekstra” dhe për çudi është pëlqyer pafuns nga publiku./ProBizz.al/

15 mënyra për të transformuar stilin tuaj pa kaluar vlerën e 25 dollarëve

Previous article

Të vërtetat e Teas për ndarjen me Beartin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *