Show bizzUncategorized

‘Sheqer’ si vetë Diona

0

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku.

Ajo ka bërë njoftimin në rrjetet sociale, se do sjell së shpejti do të sjell në treg projektin e saj më të ri.

Nëpërmjet fotografive të postuara ajo paralajmëron se kënga e saj e rradhës do të quhet “Sheqer”. Po presim të na vijnë gjëra të ëmbla nga bukuroshja Diona. /ProBizz.al/

Një kapitull i ri në jetën e Teas

Previous article

Dhuratë për ish-rivalin e tij?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz