Show bizzUncategorized

Kaq ishte drama me Scott Disick! Sofia Richie nis romancën e re

0

Kanë kaluar vetëm disa muaj nga ndarja e Scott Disick dhe Sofia Richie-t, por tashmë rrjeti u ndez përsëri me lajmin e fundit të lidhjes së re të Sofias.

Ishte ‘Entertainment Tonight’ që bëri njoftimin së vajza e Lionel Richie ka nisur një romancë me Elliot Grainge. 

Elliot është djali i Kryetarit dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Universal Music Group, Lucian Grainge.

Ata kanë qenë miq për vite me rradhë dhe Elliot është gjithashtu i afërt me vëllain e Sofjes, Miles. Është shumë mirë për Sofian të dalë me dikë që familja e saj e miraton dhe e pëlqen. Sofia dhe Elliot janë të lumtur së bashku”,- tregoi një burim i afërt me dyshen.

Vetë 22 vjeçarja publikoi para disa ditësh një foto në rrjetet e saj spciale me Grainge dhe e shoqëroi atë vetëm me një emoji luledielli./ProBizz.al/

Erdhi pranvera, ja ushqimet e duhura! Dietologia Enkeleida Ferrollari flet për ProBizz

Previous article

Rikthehet Ilda Bejleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz