Show bizzUncategorized

Tea rikthehet në ‘Përputhen’

0

Pas çdo buje që bëri Tea, duke nisur nga ndarja me Andin, lidhjen me Beartin, të palarat që i nxorrën produksionit të ‘Përputhen’, veçanërisht Olsës, autores së programit, dhe përsëri pas ndarjes me Beartin, ajo vendosi të rikthehet në ‘Përputhen’. 

Lajmin e bëri vetë të ditur, ish-konkurrentja, Tea Trifoni, e cila ka shpërndarë në rrjetet e saj sociale, përkatësisht në InstaStory një foto me Olsa Muhametin, ku shkruan se më shumë detaje do të zbulohen të hënën. Kjo gjë na bëri tepër të padurueshëm dhe kuriozë. Siç duket Tea nuk i jepka fund kërkimit të dashurisë!/ProBizz.al/

New York legalizon marijuanën

Previous article

Rregullat e reja për kredinë, shoqata e bankave e pret pozitivisht

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz