0.5 C
New York
Friday, December 2, 2022

Buy now

spot_img

Global News

Travel Guides

Gadgets

7 llojet më të zakonshme të patogjevëve që vijnë nga ushqimi – ushqimet më të rrezikuara

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) vlerëson se rreth 48 milionë njerëz sëmuren nga patogjenët që vijnë nga ushqimi çdo vit. Prandaj është...

Receipes

7 llojet më të zakonshme të patogjevëve që vijnë nga ushqimi – ushqimet më të rrezikuara

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) vlerëson se rreth 48 milionë njerëz sëmuren nga patogjenët që vijnë nga ushqimi çdo vit. Prandaj është...
[td_block_social_counter facebook=”tagdiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjM4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″]
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

7 llojet më të zakonshme të patogjevëve që vijnë nga ushqimi – ushqimet më të rrezikuara

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) vlerëson se rreth 48 milionë njerëz sëmuren nga patogjenët që vijnë nga ushqimi çdo vit. Prandaj është...

Horoskopi ditor – 2 dhjetor 2022

Dashi (21 Mars – 19 Prill) Kufijtë e zakonshëm mund të mos vlejnë për ju aktualisht, Dashi. Ju jeni kapiteni i jetës...

Mark Mobius parashikon se bitcoin mund të bjerë 40% në 10,000 dollarë vitin e ardhshëm

Bitcoin mund të bjerë në 10,000 dollarë, një rënie prej më shumë se 40% nga çmimet aktuale, tha investitori veteran Mark Mobius për CNBC...

Bursa e Energjisë nis trajnimin në platformën e tregtimit me pjesëmarrësit e tregut

Bursa Shqiptare e Energjisë ka nisur tashmë zyrtarisht trajnimi përmes platformës së saj të tregtimit. Teksa më herët ishte njoftuar që operimi do të niste...

ALPHA BANK bashkohet ligjërisht me OTP ALBANIA

SHELLA: SYNIMI YNË MADHOR ËSHTË TË KRIJOJMË BANKËN E SË ARDHMES Duke filluar nga 1 dhjetori sektori bankar do të ketë zyrtarisht 11 banka. Bankat...

Gaming

7 llojet më të zakonshme të patogjevëve që vijnë nga ushqimi – ushqimet më të rrezikuara

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) vlerëson se rreth 48 milionë njerëz sëmuren nga patogjenët që vijnë nga ushqimi çdo vit. Prandaj është...