0FansaPëlqeje
2,954NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

iOS 15 është këtu: Gjithçka që duhet të dini para se të azhurnoni iPhone tuaj

iOS 15 i Apple ka mbërritur. Pas eventit të Apple iPhone 13 javën e kaluar, gjiganti i teknologjisë zbuloi se iOS 15 do të...

Viti i ri shkollor nis rregullisht më 27 shtator, skenarët e tjerë varen nga pandemia

Pas tre javësh përsëritje dhe mësim plotësues, më 27 shtator shkolla fillon zyrtarisht. Ky është viti i dytë arsimor që mësimi mbahet në kushtet e pandemisë dhe me masa anti-covid.

Pakoja e Ringjalljes Ekonomike, punëtorët do të marrin nga 50 deri 100 euro për tre muaj

Të gjithë ata që kanë humbur vendin e punës në Kosovë në kohën të pandemisë dhe që janë punësuar nga data 1 korrik e...

Si të lundroni në të gjitha mënyrat e ndryshme të punës që nga Covid

Pas më shumë se një viti duke përdorur tavolinat e kuzhinës si tavolina pune dhe duke parë kolegë në takime në distancë, më shumë...

Zoe Kravitz i përgjigjet kritikës për fustanin e saj ‘të zhveshur’ në Met Gala

Zoë Kravitz ka mbrojtur veten nga një kritikë e cila kundërshtonte zgjedhjen e aktores në pjesëmarrjen në Met Gala 2021 me një fustan që ata pretenduan se e la atë "praktikisht të zhveshur".

Latest Articles