- Advertisement -spot_img

TAG

Fëmijë

Bio Rea’s, veza e shëndetit për të gjithë

A e dini që çdo vezë bio Rea’s prodhohet nga pula të rritura në natyrë? Nëse jo, ky spot i ri që ka rrëmbyer zemrat e fëmijëve...

Loredana e shpreh qartë dëshirën e saj për një fëmijë të dytë

Kohët e fundit në mediat rozë po zien dyshimi se Loredana është shtatzënë. Duket se ajo me Mozzik janë rikthyer sërish bashkë dhe s’duan...

Prindër për herë të parë?! Genti dhe Rozafa ngrejnë dyshime me këtë detaj

Gent Fatali dhe Rozafa janë çifiti që prej 2 vitesh po jetojnë historinë e tyre të bukur të dashurisë. Ata e tërheqin gjithmonë vëmendjen...

Vajzë apo djalë? Zbulohet gjinia e foshnjes së Emma Stone

Emma Stone u bë nënë për herë të parë. Aktorja e ‘La La Land’, lindi fëmijën e saj të parë në 13 Mars, por...

Fjoralba Ponari shpërthen në lot

Nga 2 janari, në ekranin e ‘Top Channel’ ka nisur një reality show që do përmbushte dëshirat e fëmijëve shqiptarë. Formati i ri në...

Latest news

- Advertisement -spot_img