- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Parashikime

Nga Tesla në Netflix: Këto janë kompanitë që do të bashkohen me klubin ‘1 trilion dollarë’ në 5 vitet e ardhshme

Tesla, Netflix dhe Berkshire Hathaway i Warren Buffett janë midis 16 kompanive në garë për të arritur shifrën prej 1 trilion dollarë brenda pesë...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img