- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Sulm vdekjeprures

SHBA dhe talebanët zhvillojnë bisedimet e para që nga tërheqja

Zyrtarët amerikanë janë takuar me talebanët në Afganistan për bisedimet e tyre të para ballë për ballë që kur Uashingtoni tërhoqi trupat e tij...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img