Cardi B dhe Offset kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku

Cardi B ka njoftuar lindjen e fëmijës së saj të dytë me Offset.

Të hënën, reperja e “Up” postoi një fotografi të çiftit të ulur nën një batanije Louis Vuitton duke mbajtur në krahë foshnjën e porsalindur në një mbulesë blu.

“9/4/21”, ajo shkroi në postimi, duke shtuar emoji të një dinosauri, një zemre blu dhe një ariu. Nëna e dy fëmijëve lindi “një djalë të shëndetshëm në New York” të shtunën në orën 18:14.

“Ne jemi shumë të lumtur që më në fund takuam djalin tonë,” thanë çifti në një deklaratë. “Ai tashmë duhet aq shumë nga familja dhe miqtë dhe mezi presim ta prezantojmë me vëllezërit e motrat e tij të tjerë.”

Cardi B së pari njoftoi shtatzëninë e saj në BET Awards në qershor.

I porsalinduri i çiftit është fëmija i dytë i Cardi B dhe i pesti i Offset. Ai gjithashtu ka tre fëmijë të quajtur Jordan Cephus, Kody Cephus dhe Kalea Marie Cephus nga lidhjet e mëparshme.

Burimi: Insider