Si të flini kur është shumë vapë, sipas ekspertëve

Pas javësh moti të paqëndrueshëm dhe shiut të madh në pjesën më të madhe të vendit, dielli më në fund ka mbërritur. Temperatura pritet të...
spot_img
spot_img