Tuesday, June 15, 2021
10.5 C
Tirana
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...
Të Fundit

Biznes

Biznes

- Law Firm Visha-spot_img
- Veza Reas-spot_img
- Veza Reas-spot_img

Shqipshop, tregu online mban Diasporën afër Shqipërisë dhe Kosovës

Germin është një organizatë joqeveritare që përdor teknologjinë dhe kanalet virtuale për të lidhur dhe angazhuar Diasporën në avancimin e zhvillimit dhe demokratizimit të...

Histori suksesi: Në atelie me Roza Konin

Sot një stiliste mjaft e suksesshme, por si ka nisur ky pasion i zonjës Roza dhe si arriti deri këtu ku është sot, ku suksesi...

Guvernatori Sejko zhvilloi takimin përmbyllës online me Misionin e FMN-së për Shqipërinë

Në datën 11 qershor 2021, Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, z. Gent Sejko, dhe përfaqësues të tjerë të saj, zhvilluan online takimin përmbyllës me Misionin e Fondit...

Guvernatori Sejko zhvilloi takimin përmbyllës online me Misionin e FMN-së për Shqipërinë

Në datën 11 qershor 2021, Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, z. Gent Sejko, dhe përfaqësues të tjerë të saj, zhvilluan online takimin përmbyllës me Misionin e Fondit...

Huawei ka hapur qendrën më të madhe Globale të Sigurisë Kibernetike dhe Mbrojtjes së Privatësisë për Transparencën në Dongguan të Kinës

Të pranishëm në ceremoni ishin edhe përfaqësues nga Sistemi Global për Komunikimet Mobile (GSMA), Kompania e Zhvillimit të Programeve dhe Sistemeve (SUSE), Institucioni i...

Arrestohet personi për shkelje në shtëpinë e Kylie Jenner

Një burrë është arrestuar pasi hyri në shtëpinë e Kylie Jenner. Burri 35-vjeçar refuzoi të ikte nga prona  kur u përball me sigurinë dhe këmbënguli se donte...

Horoskopi ditor – 15 Qershor 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Ju mund të bëni një ndryshim në jetën e të tjerëve. Të vëmendshëm dhe të zhytur në mendime, sot,...

Zhdukja Globale e Gjuhëve është kërcënuese për një tip vital të njohurive njerëzore

Ndërsa gjuhët njerëzore janë drejtuar drejt zhdukjes në të gjithë botën, një enciklopedi verbale e njohurive mjekësore është në prag të harrimit. Kërkimi i ri...