- Law Firm Visha-spot_img

TAG

I gazit

Çmimet e naftës rriten në mbi 80 dollarë për fuçi për herë të parë në tre vjet

Çmimi i qymyrit, karbonit dhe gazit në Europë, ka arritur nivele rekord, pasi nafta bruto ka arritur në mbi 80 dollarë për fuçi, duke treguar shenja se bota po shkon drejt një krize globale të energjisë që ka të ngjarë të ndikojë në rritjen ekonomike.

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img