- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Ish Kryeminister

Erion Braçe: Paga minimale të rritet në 40 mijë lekë

Erion Braçe, ish Zv. Kryeministër ditën e djeshme në rrjetet e tij sociale ai ka rihapur debatin e pagës minimale. Braçe thekson se shqiptarët po largohen çdo ditë dhe më shumë prej pagës së ulët.

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img