BOOM OFERTASH TEK QENDRA DERMOESTETIKE STAR PËR NJË TRAJTIM TË KUJDESSHËM TË TRUPIT TUAJ

Të gjithë endërrojmë një trup perfekt të trajtuar mirë dhe me përkujdesje. Qendra  dermoestetike STAR ofron shërbimë për trupin tuaj duke u përkujdesur deri në perfeksion.

Këtë herë vjen me oferta tunduese për të realizuar trupin tuaj të ëndrrave.

Shërbimet që ofron:

  • Trajtime për fytyrën
  • Rënië në peshë, rimodelim
  • Anticelulit
  • Laser epilazione
  • Filler, mesoterapia, botox

Ajo që e bën unike këtë qendër në tregun e estetikës është pikërisht përzgjedhja e produkteve cilësore, të cilat nuk dëmtojnë trupin dhe lëkurën tuaj apo të krijojnë efekte anësore.

Produktet e linjës “Time Skin Care” dallohen për cilësinë e tyre dhe rezultatet që të gjithë ne deshirojmë.

Roberta Zanioni e cila sjell këtë linjë shprehet se tashmë që vera erdhi dhe dëshira më e madhe është të bëhemi ngjyrë cokollatë , është mirë që ngjyra të merret gradualisht në mënyrë që të mos krijohen njolla apo shenja të cilat nuk hiqen më.

“Mos harroni të përdorni spf 50 ose spf 50+ për fytyrën, si dhe spf 30 për trupin”: thekson ajo. Si dhe kujton që duhet të hidratohemi duke pirë sa më shumë ujë.

/ProBizz/

Të Fundit

spot_img
Veza Rea'sspot_img