Brenda dasmës emocionuese dhe romantike të Paris Hilton dhe Carter Reum

Carter Reum nuk mundi t’i mbante lotët ndërsa nusja e tij, Paris Hilton, ecte në korridor gjatë dasmës së tyre luksoze në Bel-Air.

Ishin lot. Pashë Carter-in duke derdhur disa lot kur ai po shikonte Parisin duke zbritur në korridor me Rick-un”, tha një i ftuar në dasmën e së enjtes për Page Six.

Babai i Parisit, Rick, shoqëroi nënën e saj, Kathy, në korridor përpara se t’ia jepte vajzën Reum.

Para se Hilton të mund të thoshte, “Unë pranoj”, Reum po përpiqej të vidhte puthje, tha burimi.

Ishte një dasmë e bukur. Carter vazhdoi të përpiqej ta puthte atë gjatë ceremonisë, dhe ata vazhdonin të thoshin, ‘Ende, jo akoma’,” tha burimi.

Mikesha e Hilton, Demi Lovato, i bëri serenat çiftit me një “interpretim të shkëlqyeshëm” të “I Will Always Love You”.

Demi bëri një punë të mrekullueshme. Ishte e pabesueshme”, tha burimi.

Megjithatë, Lovato nuk ishte e ftuara e vetme e famshme që performoi në natën speciale. Kim Petras këndoi një kover të këngës së Hilton-it të vitit 2006, “Stars Are Blind”, ndërsa Paula Abdul rrëmbeu mikrofonin dhe këndoi “Straight Up” me ndihmën e Parisit dhe Kathy-t.

Dasma u zhvillua në pronën e gjyshit të ndjerë të Parisit, Barron, në Kaliforni, dhe tenda ishte zbukuruar me lule të bardha të mëdha.

Çifti i tha zotimet e tyre nën një hark me trëndafila të bukur të bardhë. Ishte e bukur dhe ata i shkruan zotimet e tyre”, tha një burim.

E ftuara tha: “Dasma ishte shumë prekëse dhe shumë e ëmbël. Paris dukej e mrekullueshme në fustanin e saj; ajo dukej vërtet engjëllore.

Nuk dukej se dasma ishte “shumë e mbushur me yje”, tha burimi, por mikeshat Abdul, Emma Roberts, Bebe Rexha dhe Kim Kardashian të gjitha morën pjesë.

Dyshja konfirmuan fillimisht lidhjen e tyre në prill 2020 dhe u fejuan në shkurt. Reum, një sipërmarrës kapitalist, i propozoi Hilton një unazë diamanti të prerë në smerald, projektuar nga Jean Dousset.

Burimi: Page Six