Britney Spears sapo postoi një video topless nga pushimet e saj në Meksikë

Britney Spears, këngëtarja 40-vjeçare shpërndau një video të mërkurën ku shihet duke u rrotulluar në plazh topless ndërsa ishte me pushime në Meksikë me të fejuarin e saj, Sam Asghari.

Foshnja bëri një gjë të keqe PJESA 2 !!!” ka shkruar ajo në mbishkrim. Në video, Brit shihet e shtrirë në rërë me bikini blu dhe të bardhë, përpara se kamera të kthehet sërish mbi të. Kësaj radhe, Britney është topless, me duart e mbështjellë mbi gjoks, ndërsa vazhdon të rrotullohet në rërë, duke u dukur sikur po kalon kohën më të mirë.

Brit duket e mahnitshme dhe shumë e lumtur teksa rri në plazh. “Kështu duket jeta kur nuk e vret mendjen,” shkroi një person në komente. “Mbretëresha e lirisë,” tha një tjetër.

Britney është shfaqur topless gjatë gjithë pushimeve. Ajo gjithashtu ndau një seri fotografish në pishinë me asistenten e saj, Vicky.

Britney ka folur vazhdimisht për shijimin e gjërave të vogla në jetë pas përfundimit të konservatorit të saj 13-vjeçar. Në janar, ajo tregoi se kishte pirë gotën e saj të parë të verës në më shumë se 10 vjet, sa e mrekullueshme ishte të hante darkë jashtë për herë të parë dhe hodhi më shumë se disa foto nudo…sepse mundet.

Britney shpjegoi në një postim të kaluar në Instagram se pozimi zhveshur e bën atë të ndihet e lirë.

Burimi: Yahoo