Show bizzUncategorized

“Çelu” nga Elvana Gjata

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar EP-në e saj të rradhës, që titullohet “Çelu”.

“A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur jemi dasht”, “Kunadhe” e “Mos u ngut” janë shtatë këngët e reja që janë lançuar në platformën Spotify dhe të vizuelizuara në kanalin e Elvanës në Youtube./ProBizz.al/

Horoskopi ditor – 16 Prill 2021

Previous article

Reese’s dëshiron të na japë shkëlqim çokollate

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz