Elios Image Sallon, ambienti i dedikuar plotësisht vajzave dhe të bukurës!

Në një sallon magjik mjaft të kuruar në mes të Tiranës, prioriteti numër një janë vajzat!

Elios Image Salon është salloni që siguron për klientët profesionalizmin dhe shërbimet më inovative.

Ajo çka e bën Elios Image Salon të besueshëm në treg është eksperienca e tij 15 vjeçare dhe metodat që ju japin rezultatet e dëshiruara. Stafi profesional i tij përdor teknikat më të mira zviceriane dhe gjermane.

Shërbimet që ata ofrojnë përfshijnë stilimin profesional të flokëve, trajtimet e flokëve me produktet më cilësore, makeup profesional, trajtime fytyre, scrub trupi, masazhe të ndryshme, relaksuese, anticelulit, me baltë etj. të cilat kombinohen me aparaturat më të fundit në treg, me madio terapi, elektroda, radio frekuencë kombinuar me vakum me fuqi 40K.

Elios Image Salon nxjerr vazhdimisht ofertat më intriguese në treg; për të përfituar ndiqeni atë në rrjetet sociale @eliosimage

Për t’u dukur të bukura dhe për t’u ndjerë mirë me veten përgjithmonë!/ProBizz.al