Jennifer Lopez dhe Ben Affleck përsëri së bashku

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkaktuan një trazirë të vërtetë në mediat sociale të premten kur Page Six hodhi ​​fotot e ish-çiftit të fejuar duke dalë së bashku përsëri. Burime të shumëfishta treguan se dy yjet të vetëm kanë qenë “duke kaluar kohë së bashku në Los Anxhelos”. Në të vërtetë Affleck ishte parë në shtëpinë e Lopez shumë herë. Siç shpjegoi një burim: “Sigurimi e merr atë në një vendndodhje aty pranë dhe e dërgon përsëri aty pasi kalon disa orë në shtëpinë e saj.

Affleck, 48 vjeç, thuhet se e ka vizituar Lopez tri herë që kur u kthye në Los Angeles nga xhirimi i filmit të saj të ri, “Shotgun Wedding”, në Republikën Dominikane. Por burime pranë yjeve tregojnë se ata janë thjesht miq dhe kanë mbetur të tillë gjatë viteve.

Page Six raportoi se Lopez u pa duke darkuar me Rodriguez më 23 Prill në Hotel Bel-Air, i njëjti vend ku ata shkuan në takimin e tyre të parë në vitin 2017. Ajo ka një rezidencë prej 28 milion dollarësh afër. Por A-Rod nuk ishte i vetmi ish-i fejuar që Lopez dyshohet se e ka takuar aty që kur u kthye në qytet. Burimet thanë që Affleck u pa në të njëjtin hotel një ditë para se J.Lo të takonte A-Rod, më 22 prill, duke dalë nga një SUV i bardhë, i cili më vonë e çoi Lopez dhe një bashkëpunëtor biznesi në një takim biznesi.

Burimi: Pag Six