Justin Bieber lë të kuptohet se Hailey Baldwin është shtatzënë

A është një foshnjë Bieber duke ardhur?

Justin Bieber ndau një foto me gruan e tij, Hailey Baldwin, me një mbishkrim që i bëri fansat të spekulojnë se çifti po pret një foshnjë.

“Nëna dhe babai”, Bieber, 27 vjeç, mbishkroi imazhin bardh e zi në Instagram të hënën.

Në foto, këngëtari i “Baby” shihet i ulur pranë modeles, 24 vjeç, ndërsa të dy shikojnë nga larg.

Fansat menjëherë vunë re mbishkrimin e fotografisë dhe pyetën nëse Bieber nënkuptonte që ai dhe Baldwin do të ishin prindër.

Prisni Çfarë? MAMI DHE BABI?!“-komentoi një person.

Foshnje rrugës?“-pyeti një tjetër fans.

Çfarë!? A po vjen një foshnjë? Familja Bieber po rritet !!!!!”-shtoi një përdorues i tretë.

Megjithatë, të tjerët supozuan se Baldwin ka të ngjarë të mos ketë një fëmijë.

Unë e dyshoj atë. Hailey dëshiron të bëjë shumë në karrierën e saj dhe Justin ka një turne të ardhshëm,”-vuri në dukje një fans.

Unë nuk mendoj. Ai tha se dëshiron të presë derisa të përfundojë jeta e turneut para se të ketë fëmijë me të,”-pranoi një tjetër.

Ajo fjalë për fjalë e tha vetë se nuk është e gatshme të ketë fëmijë,”-shtoi një përdorues tjetër.

Ndërsa as Bieber dhe as Baldwin nuk iu përgjigjën spekulimeve, bashkë-prezantuesja e “Drop the Mic” nuk ka qenë e ndrojtur për të treguar stomakun e saj, duke postuar disa fotografi të hënën që tregonin abs të saj të skalitur.

Çifti, i cili u martua në shtator 2018, më parë shkaktoi thashetheme shtatzënie në prill 2019 kur fituesi i Grammy postoi një foto të Baldwin në një zyrë të një mjeku. Sidoqoftë, ata më vonë zbuluan se ishte një shaka e Ditës së Gënjeshtrave, për hidhërimin e grave që kanë luftuar me infertilitetin.

Burimi: Page Six