Këngëtarja Adele qan para dhe pas cdo koncerti

Ka një fakt të cuditshëm për këngëtaren Adele. Sipas DailyMail shkruan se artistja qan para dhe pas koncerteve të saj për shkak të emocioneve për muzikën dhe fansat e saj.

Një burim pranë saj thotë se Adele përjeton një sërë emocionesh gjatë performancave të saj. Shfaqjet janë aq të rëndësishmë për të sa ajo qan cdo herë para dhe pas koncertit, u shpreh burimi.

35 vjecarja ka mbajtur koncerte cdo fundjavë në Nevada .