Show bizzUncategorized

Kuzhina bamirëse e Selena Gomez

0

Selena Gomez po kthehet në kuzhinë për një sezon të tretë të serialit të saj të famshëm të gatimit Selena + Chef.

Ylli i popit ka kaluar kohën e saj gjatë pandemisë COVID-19 duke gatuar ushqime të shijshme në shtëpi me ndihmën e kuzhinierëve të njohur dhe tani shfaqja e saj është zgjedhur për një kurs tjetër në shërbimin streaming amerikan HBO Max.

Selena gjithashtu e ka kthyer projektin televiziv në një mundësi për mbledhjen e fondeve, me secilin kuzhinier që thekson një bamirësi të zgjedhur nga ata në secilin episod.

Në dy sezonet e para të shfaqjes së pashkruar, e cila filloi fillimisht verën e kaluar (2020), Selena + Chef ka ndihmuar për të mbledhur $ 360,000 (259,000 £) për një varietet jo-fitimprurës.

Formacioni për episodin e ri ende nuk është zbuluar, por shfaqja ka të ngjarë ta shfaqë Selenën me një pamje krejt të re – zeshkanja natyrale debutoi të premten me flokë bjonde platin.

Burimi: Cover Media

Dhurata unike në duart tuaja

Previous article

Shqiptarët zgjedhin sot parlamentin e ri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz