Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e tyre erdhi në jetë më 24 Nëntor. Lajmin e konfirmuan burime të afërta me çiftin.

Ndërsa presim emrin e vogëlushes apo foto të saj, i urojmë jetë të gjatë anëtares më të re që iu shtua familjes së Getoarit dhe Marinës./ProBizz.al