Patra, sapuni me qumësht gomarice për një rini të përhershme

Ju kujtohet Guri Huma, produkti që bënte mrekullira me lëkurën tuaj? Air Care, me synimin për të sjellë produktet më efikase dhe efektive, që plotësojnë të gjitha nevojat e lëkurës për të arritur rezultatet e kërkuara, sjell në treg një tjetër produkt super fantastik, që i dedikohet totalisht kujdesit të lëkurës së fytyrës dhe trupit tuaj.

Sapuni Patra është një produkt, i cili është krijuar për t’u ardhur në ndihmë shumë personave që kanë probleme dhe duan një lëkurë të pastër. Sapuni është i përbërë nga qumështi i gomaricës, duke u nisur nga vetitë ushqyese që qumështi i gomaricës ka.

Përfitimet e sapunit Patra me qumësht gomarice

  • Ka një shkumë të këndshme kremoze. Qumështi i gomarit i shton kremin sapunit dhe sheqernat në qumësht shtojnë shkumën me flluska.
  • Hidraton dhe zbut lëkurën. Sapuni Patra ka një nivel pH shumë afër nivelit të pH të lëkurës së njeriut, ai ndihmon për të hidratuar dhe mbajtur në ekuilibër vajrat e lëkurës.
  • Redukton irritimet e lëkurës. Është veçanërisht e lartë në vitaminë A, e cila është thelbësore në riparimin e indeve të dëmtuara të lëkurës dhe ruajtjen e lëkurës së shëndetshme.
  • Fshin rrudhat në lëkurë. Produkti ka një efekt të verifikuar kundër rrudhave, eliminon rrudhat dhe parandalon shfaqjen e tyre produkt i kalimit të kohës në lëkurë, fytyrë dhe qafë.
  • Rigjeneron lëkurën. Sapuni Patra është rigjenerues për lëkurën për shkak të niveleve të larta të proteinave, fosfolipideve dhe ceramideve, të cilat nga ana tjetër i japin asaj veti qetësuese dhe ristrukturuese.
  • Ofron një kujdes natyral kundër plakjes së lëkurës. Përbërja e pasur e sapunit Patra me nivele të larta proteinash të fosfolipideve dhe vitaminave A, B, C, D dhe E e bëjnë atë të shkëlqyer për anti-plakje, trajtimin e rrudhave, ristrukturimin dhe rigjenerimin e fytyrës me rezultate të shkëlqyera.
  • Ai mbron nga rreziku gjithnjë i pranishëm i infeksioneve bakteriale
  • Ndihmon njerëzit me ekzemë, neurodermatit ose psoriasis.
  • Ndihmon njerëzit me alergji të lëkurës ose akne. Aknet janë një makth për njerëzit, por jo më pas përdorimit të sapunëve Patra.

Sapunin Patra mund ta bëni tuajin nëpërmjet faqes së Instagramit të AirCare. Ata ofrojnë shërbim delivery dhe dërgesa ju vjen kudo që të ndodheni në të gjithë Shqipërinë, Kosovë dhe Maqedoni.

Air Your Skin me AirCare.al./ProBizz.al