Rihanna largohet nga drejtimi i FENTY

Së fundmi këngëtarja me famë botërore ka njoftuar largimin nga posti i CEO për markën e të brëndshmeve Savage x Fenty. Drejtimin do ta marrë dikush tjetër, por ende nuk ka të dhëna për emrin e tij/e saj.

Ky vendim nuk është pritur mirë nga fansat pasi Rihanna korri shumë sukses që nga krijimi i markës .

Fenty Beauty u krijua në 2017, dhe ajo e ndoqi atë me linjën e të brendshmeve Savage x Fenty në 2018.