Rita Ora performon sonte në Eurovizion

Ylli botëror kosovar, Rita Ora, do performojë sonte në gjysmëfinalen e Eurovizionit, event i cili këtë vit mbahet në Liverpool.

Eventi veç Rita Orës, do shfaqë disa nga telentët tjerë më të mirë edhe nga Evropa, duke përfshirë artistë nga Ukraina, fituesit e Eurovizionit 2022, përcjell klankosova.tv.

Për paraqitjen e sontme, shkruan tashmë edhe vet këngëtarja Rita, e cila fton fansat që ta ndjekin atë duke sonte me fillim nga ora 20.00.

”Është koha e Eurovizionit këtu”.

”Duke dërguar puthje speciale në Ukrainë dhe duke dërguar dashuri për të gjithë garuesit, fat të mirë, shihemi atje!”, shprehet ajo.

Burimi:https://klankosova.tv/rita-ora-performon-sonte-ne-eurovizion-i-pret-garuesit-ne-liverpool-foto/