- Law Firm Visha-spot_img

TAG

E sigurt

Studimi: Vaksinat kundër gripit dhe Covid-19 mund të merren në të njëjtën kohë

Në provat klinike mbi vaksinat e përbashkëta kundër gripit, Pfizer dhe AstraZeneca raportuan efekte anësore të lehta deri në të moderuara. Vaksinat e gripit janë...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img