Vanessa Bryant surprizon motrën e Kobe Bryant, Sharia Washington, me një Tesla të re: ‘Ne të duam’

Motra e Kobe Bryant, Sharia Washington, mori një surprizë shumë të veçantë nga Vanessa Bryant.

Vanessa, 38 vjeç, i dhuroi kunatës së sa një Tesla krejt të re. Këtë surprizë ajo e ndau me fansat në një video në Instagram të enjten, duke shkruar në mbishkrim, “Surprise @shariawash! Ne të duam!!!

Në video, Vanessa befason Uashingtonin me një Tesla të bardhë, të zbukuruar me një fjongo të kuqe. Pasi ngeli pa fjalë, Uashingtoni shpërtheu në lot nga gëzimi.

Vanessa është mbështetur tek njerëzit e saj të dashurit që nga vdekja e burrit të saj të ndjerë Kobe dhe vajzës së tyre 13-vjeçare Gianna, të cilët ndërruan jetë së bashku me shtatë të tjerë në një përplasje tragjike me helikopter në janar 2020.

Në mars, ajo tha për PEOPLE se vajzat e saj “të forta, të respektueshme dhe të ëmbla” Natalia, 18 vjeç, Bianka, 4 vjeç dhe Capri, 1 vjeç kanë luajtur një rol veçanërisht të rëndësishëm për ta ndihmuar atë gjatë hidhërimit të padepërtueshëm.

“Të ndihmoj vajzat e mia të kalojnë këtë dhimbje zemre është e rëndësishme për mua,” tha ajo për PEOPLE. “Sigurimi që ato ta dinë se kanë dashuri, mbështetje dhe janë të rëndësishme është ajo që më motivon.”-shtoi ajo.

Burimi: PEOPLE