Zbulohet guri i mrekullive për lëkurën, ja rezultatet e shumëkërkuara që s’do të donit të humbisni!

Kujdesi i mirë për lëkurën është i rëndësishëm për këto arsye: Ndihmon lëkurën tuaj të qëndrojë në gjendje të mirë: Ju nxirrni qelizat e lëkurës gjatë gjithë ditës, prandaj është e rëndësishme të mbani lëkurën tuaj me shkëlqim dhe në gjendje të mirë. Një rutinë efektive mund të ndihmojë në parandalimin e puçrrave, trajtimin e rrudhave dhe ndihmon që lëkura juaj të duket sa më mirë. Tani kjo rutinë realizohet me një produkt të vetëm, që vjen në Shqipëri nga AirCare.al.

Duke marr parasysh se tregu shqiptar është shumë i tejmbushur me produkte kozmetike dhe kjo gjë ka sjellë tek kosumatori një mos besim në cilësinë dhe garancinë e produktit. Ndodh shpesh që në Shqipëri të shikojmë produkte jo orgjinale dhe me çmime shumë të shtrenjta. Produkte që pas përdorimit nuk sjellin benefite pozitive, gjë që ka sjellur këtë mos besim tek konsumatori.

Duke parë këto kushte ku tregu jonë i kozmetikës dhe kujdesit personal ndodhet. Air Care ka si synim dhe fokus të sjellë produktet më efikase dhe efektive, që plotësojnë të gjitha nevojat e lëkurës për të arritur rezultatet e kërkuara. Produkte që japin rezultate dhe janë efikase, madje dhe me çmimet më të mira në treg.  Një ndër këto produkte është dhe Guri Huma një produkt mijëra vjeçar që është përdorur në Iran, ata e sjellin në Shqipëri me kosto shumë të lira. Në këtë mënyrë i ofrojnë tregut një produkt me të vërtetë unik dhe efektiv, dhe me kosto minimale.

Guri Huma, është një nga produktet më të rëndësishme natyrore që përdoret për kujdesin e lëkurës nga e kaluara deri më sot. Ky produkt bukurie i marrë nga shpella Sefidab në Iran përdoret gjithashtu si një material pastrimi në kulturën e banjës në rajon. Ky produkt, përdoret në heqjen e errësimit të lëkurës dhe në shumë procedura të ndryshme të kujdesit të lëkurës. 

Huma, i cili është një mineral mineral i butë natyror, ka një strukturë që tretet si shkumës. Pesha e njërit prej tyre është mes 30-35 gram mesatarisht. Mund ta përdorni me lehtësi kudo që dëshironi në fytyrë ose trup. Sidoqoftë, kur përdorni gurin Huma në një zonë me puçrra ose plagë, ai duhet të aplikohet me kujdes.

Ja cilat janë përfitimet që sjell guri Huma në një kohë shumë të shkurtër!

Nëse vuani nga çarje ose njolla që mund të ndodhin pas lindjes, mund të merrni një rezultat efektiv me këtë gur mrekulli. Ka aftësinë për të hequr pikat e zeza dhe njollat ​​e puçrrave në adoleshencë. Kështu, ai mbështet të rinjtë duke eleminuar këtë problem që krijon një humbje të vetëbesimit.

Parandalon rrudhat e lëkurës që ndodhin me kalimin e moshës dhe siguron një pamje më të re.

Çarjet e thembrave mund të ndalojnë përdoruesit të veshin këpucë të hapura për shkak të pamjes së tyre të keqe. Guri Huma mund ta kurojë gjithashtu këtë problem. Ai ofron liri në këmbët tuaja duke riparuar çarjet. Me strukturën e tij të butë pluhur, ai kujdeset për lëkurën pa e irrituar atë. Krijon një efekt natyral peeling duke hequr lëkurën e vdekur.

Kur aplikohet nën sqetull, parandalon djersitjen pa i mbyllur poret. Shumica e përdoruesve ankohen për nxirje nën sqetulla. Prandaj, mund të ketë nga ata që ndihen të pakëndshëm ndërsa veshin rroba pa mëngë në mot të nxehtë. Struktura natyrale e produktit ndriçon errësimin në zona të tilla si sqetullat dhe bërrylat me përdorim të rregullt. Heq ndryshimet tonale në lëkurë dhe i bën përdoruesit e saj të ndihen bukur. Shtrëngon lëkurën e çliruar për shkak të plakjes.

Nevojat e çdo përdoruesi janë të ndryshme. Prandaj, përdorimi mesatar mund të jetë 3-4 herë në javë në zonën e fytyrës, 7-8 herë në trup. Ju mund të arrini një rezultat të shpejt dhe mahnitës pasi të përdorni këtë material kujdesi. Është një produkt lehtësisht i arritshëm për çdo përdorues me çmime shumë të volitshme.

Si mund ta përdorni atë:

  1. Shkëpusni një pjesë nga guri (1/4 ose 1/5 në varësi të zonës ku do ta aplikoni).
  2. Lageni në dorë dhe më pas shpërbëjeni në lëkurë në formë masazhi.
  3. Pasi ta keni përhapur mirë shpërlani fytyrën/lëkurën.

Sugjerohet të përdoret 4 herë në javë nga 1 herë në ditë.

Nxitoni të bëni tuajin këtë gur të mrekullive për rezultate të menjëhershme dhe të shkëlqyeshme vetëm nga AirCare.al. Ata ofrojnë shërbim delivery dhe dërgesa ju vjen kudo që të ndodheni në të gjithë Shqipërinë, Kosovë dhe Maqedoni. Shkëlqimi juaj është vetëm një porosi larg!/ProBizz.al/