Show bizzUncategorized

Unaza gjigante e diamantit të Khloe ngre dyshimet se ajo është fejuar

0

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, çifti i famshmëm, e konfirmuan vetë rikthimin e tyre me njëri-tjetrin, por tani ne po fillojmë të dyshojmë se ata mund dhe të jenë fejuar. Khloe në rrjetet e saj sociale ka publikuar një foto të saj me një unazë gjigante diamanti.

Ishte komenti i Tristian, i cili i përforcoi akoma më shumë këto dyshime, ku shkruan vetëm disa emoji me sy, me sy me zemra dhe diamante. Postimet e fansave të çiftit shpërthyen menjëherë, por asnjëri nga ata të dy nuk kanë reaguar ende.

Fansat kanë aluduar për një fejesë edhe në muajin shkurt kur ndodhi diçka e ngjashme. Pritet të shohim ce ç’do të ndodhë me zyrtarizimin e marrëdhënies së tyre./ProBizz.al/

Të gjithë për Deanin, ai ka nevojë për NDIHMË!

Previous article

Dajana e dashuruar akoma! Çfarë kërkese i bën ish-bashkëshortit të saj

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz