Dajana e dashuruar akoma! Çfarë kërkese i bën ish-bashkëshortit të saj

Dajana Shabani ishte e ftuar në emisionin ‘Why not’, foli për marrëdhënien që ka ajo me ish-bashkëshortin e saj dhe tregoi që ata ruajnë relata tepër të mira me njëri-tjetrin. Ajo i dha dhe një mendim atij në lidhje me vajzën e tyre.

Kam rënë në dashuri dhe një herë tjetër me ish-bashkëshortin. Ne po diskutonim, sepse kemi marrëdhënie shumë të mirë dhe kam qeshur një herë sepse një portal shkruante: ”Dajana ul armët, ka marrëdhënie të mirë më bashkëshortin.” Unë s’i kam pasur asnjëherë armët ngritur, nuk e di kujt ia kam marrë burrin nga këto gocat që shkruajnë në portal, që kanë kaq urrejtje për mua nuk e kam kuptuar kurrë.

Nejse dhe po flisnim që vajza ime do rritet vetëm pa motër dhe pa vëlla. I thashë kam një mendim brilant. “Fol,” tha “se ke ide brilante si bionde që je”. I thashë hajde bëjmë një fëmijë tjetër dhe mund të divorcohemi lirshëm prapë.

Përtej të gjithë batutave, unë jam rikthyer në bazë sepse bëra njëherë sikur jam e dashuruar, në fakt më doli huq se nuk isha dhe bëra kot dhe s’kisha çfarë të bëja“,- tregoi Dajana./ProBizz.al/