Show bizzUncategorized

Festa Qoqaj tregon sekretin e saj, për kë i ka rrahur zemra?

0

Festa Qoqaj është moderatorja e cila prej shumëkohësh modern emisionin ‘Express Rozë’, një nga emisionet më të suksesshme të showbizit. Ajo ka të ftuar vazhdimisht personazhë të njohur për publikun.

Ajo vetë e ftuar në ‘Glamour Zone’ tregon se vetëm përballë njërit prej tyre është ndjerë shumë e emocionuar. Më herët nuk ka mundur ta tregojë publikisht dhe është detyruar ta mbajë atë sekret. Festa tregon se që puntatën e parë të emisionit të saj ka pasur të ftuar Robert Berishën dhe ka përjetuar emocione të forta.

Në puntatën e parë kam pasur fatin të kem të ftuar Robert Berishën që është shumë i dashur, por sekreti është se ka qenë zemra duke më dalë nga vendi. Më ka rrahur zemra shumë dhe jam skuqur nga mundimi. Nëse e shikoni intervistën mund të vihet re kjo gjë. Dhe sekreti tjetër është që nuk hyj ta shikoj atë intervistë”./ProBizz.al/

Dajana e dashuruar akoma! Çfarë kërkese i bën ish-bashkëshortit të saj

Previous article

Melisa nxjerr fakte..

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz