Unaza gjigante e diamantit të Khloe ngre dyshimet se ajo është fejuar

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, çifti i famshmëm, e konfirmuan vetë rikthimin e tyre me njëri-tjetrin, por tani ne po fillojmë të dyshojmë se ata mund dhe të jenë fejuar. Khloe në rrjetet e saj sociale ka publikuar një foto të saj me një unazë gjigante diamanti.

https://www.instagram.com/p/CNI2-X3hh_E/?utm_source=ig_web_copy_link

Ishte komenti i Tristian, i cili i përforcoi akoma më shumë këto dyshime, ku shkruan vetëm disa emoji me sy, me sy me zemra dhe diamante. Postimet e fansave të çiftit shpërthyen menjëherë, por asnjëri nga ata të dy nuk kanë reaguar ende.

Fansat kanë aluduar për një fejesë edhe në muajin shkurt kur ndodhi diçka e ngjashme. Pritet të shohim ce ç’do të ndodhë me zyrtarizimin e marrëdhënies së tyre./ProBizz.al/