Bella Hadid harroi të veshë pantallona ndërsa ishte jashtë në NYC dhe shkëlqeu

Modelja e njohur, Bella Hadid doli në NYC javën e kaluar pa pantallona dhe shkëlqeu. Ajo bëri një fustan të improvizuar nga një bluzë të madhe Nike dhe e mbajti pjesën tjetër të pamjes së saj po aq sportive, duke shtuar çorape dhe një palë atlete Salomon të zjarrta.

gettyimages-1345519155

Si gjithmonë, Bella i dha pamjes së saj shijen e hershme të viteve 2000. Për aksesorët, ajo zgjodhi syze dielli të mbështjellura me guaska breshke dhe një palë vathë delikate prej ari në formë zemre.

gettyimages-1345519351

Burimi: Cosmopolitan