Çfarë bëri Ben Affleck në ditëlindjen e JLo ?

Disa ditë pas ditëlindjes së saj JLo ka zgjedhur të flasë dhe të zbulojë për fansat e saj mënyrën se si u festua ditëlindja e saj.

Këngëtarja me famë botërore ka treguar së gjithcka u zhvillua në shtëpinë e tyre në Beverly Hills.

 “Ben më priti në shtëpinë tonë të re me familjen dhe miqtë tanë më të afërt. Të gjithë fëmijët ishin atje, ishte një ditë e mrekullueshme plot diell. Jam jashtëzakonisht mirënjohësë që jam këtu ku jam sot ” është shprehur këngëtarja Jennifer Lopez.