Françeska Rustem, modelja shqiptare imazh i ‘Guess’

Françeska Rustem, një vajzë e vogël me ëndrra të mëdha, kështu e ka cilësuar edhe ajo veten ndërkohë që ka njoftuar në rrjetet e saj sociale, InstaStory, lajmin që ajo është bërë imazh i brand-it prestigjoz ‘Guess’. Bukuroshja 16 vjeçare, Shoqëruesja e Parë e Miss-it në “Miss Shqipëria 2020” dhe velinë e emisionit ‘Stop’ në ‘TV Klan’ ka pasur dhe një mesazh mirënjohje ndaj modeles shqiptare Oriola Marashi, gjithashtu imazh i firmës ‘Guess’, për mbështetjen dhe besimin që ajo i ka dhënë në hapat e saj të parë.

Një vajzë e vogël me ëndrra të mëdha. Faleminderit Juxhin Kurti, Oriola Marashi që më mbështetët dhe besuat tek unë që në hapat e mi të parë. Ju dua, përgjithmonë mirënjohëse”, shkruan ajo teksa ka falenderuar më pas edhe familjen dhe ndjekësit në rrjetin social, krahas një fotoje ku duket logo në kompaninë e ‘Guess’.

Oriola e ka ripostuar storyn e Françeskës duke shkruar: “Zemra ime. Krenare pafund për ty”. Marashi iu bashkua brandit luksoz ‘Guess’ në vitin 2019./ProBizz.al/