Kim Kardashian thotë se do të mund të hante jashtëqitje nëse kjo do ta bënte të dukej më e re

Kim Kardashian e ka bërë të qartë ndër vite se në thelb do të bënte gjithçka për stilin. Nga errësimi i vullnetshëm i vizionit të saj deri tek veshja potenciale e pelenave aktuale, përkushtimi i saj ndaj modës dhe bukurisë është i dukshëm. Megjithatë, konsiderata e saj e fundit për hir të pamjes është pak e diskutueshme. (Kujdes: përfshin jashtëqitjen dhe jo në mënyrë figurative; po flasim fjalë për fjalë jashtëqitje.)

Në një intervistë të kohëve të fundit duke vënë në pah linjën e saj të ardhshme të kujdesit të lëkurës SKKN nga Kim, ylli i tha New York Times se në të vërtetë do të konsideronte të hante jashtëqitjen nëse kjo do të thoshte se mund ta bënte atë të dukej më e re.

Nëse do të më thoshit se do të më duhej të haja jashtëqitje çdo ditë dhe do të dukesha më e re, mund ta bëja. Unë thjesht mund”, tha Kim. Kjo nuk është aq e papritur, pasi qëndrimi i Kim-it, kurrë mos thuaj, kurrë nuk e ka çuar atë deri këtu në botën e modës dhe është e qartë se ajo nuk ka frikë nga asgjë nëse do ta bëjë atë të duket mirë.

SKKN nga Kim është rinovimi i shumëpritur i manjatit i KKW Beauty dhe bashkohet me një listë të gjerë markash, e cila përfshin gjithashtu linjën e dashur të veshjeve të formës Skims. Për lançimin e tij zyrtar (ose rilançimin, në varësi të mënyrës se si e shihni), SKKN do të shfaqë një linjë krejtësisht të re të produkteve për kujdesin e lëkurës. Regjimi i plotë përfshin nëntë hapa në total dhe përfshin një pastrues, tonik, eksfoliues, serum me acid hialuronik, serum me vitaminë C, krem ​​për fytyrën, krem ​​për sytë, pika vaji dhe vaj nate. E gjithë linja kushton 630 dollarë, kështu që nuk është saktësisht një zgjedhje e përballueshme, por Kim betohet për formulën.

Nëse ajo shton ndonjë hap tjetër në rutinë, ne do të jemi të sigurt që do t’i kontrollojmë dy herë përbërësit për ndonjë… surprizë.

Burimi: Teen Vogue