Kylie Jenner dhe Travis Scott ‘po veprojnë si një çift përsëri’

Kylie Jenner dhe Travis Scott “nuk janë të ndrojtur për të treguar dashurinë e tyre për një tjetër”.

23-vjeçarja Kylie dhe Travis, 29 vjeç, thuhet se kohët e fundit kanë rindezur romancën e tyre, dhe një burim i afërt me situatën tani ka zbuluar se ndërsa dyshja e famshme nuk jetojnë së bashku, ata janë “përsëri romantikë dhe duken shumë të kënaqur me drejtimin në të cilin po shkojnë.

Personi i brendshëm shpjegoi: “Kylie dhe Travis janë shumë të lumtur dhe po veprojnë përsëri si çift. Ata mbajnë duart dhe janë të dashur. Ata nuk tremben të tregojnë dashurinë e tyre për tjetrin. Ata mbështesin njëri-tjetrin dhe janë një konstante në jetën e njëri-tjetrit.”

Një burim tjetër zbuloi se Kylie dhe Travis – të cilët kanë vajzën Stormi, tre vjeç, së bashku – janë “afruar shumë” gjatë muajve të fundit.

Butimi tha për E! News: “Ata filluan nga aty ku u ndalën. Asnjë prej tyre nuk ka qenë i interesuar për dikë tjetër gjatë vitit të kaluar dhe me të vërtetë duan të jenë një familje së bashku.”

Kylie dhe Travis patën një romancë fillimisht midis 2017 dhe 2019 dhe ylli i repit thuhet se është i entuziazmuar që ata tani po i japin një tjetër mundësi romancës së tyre.

Burimi shtoi: “Travis është dashuruar me Kylie dhe do të bënte gjithçka për të dhe Stormin. Ai me të vërtetë dëshironte që ajo të kthehej dhe po përpiqet me javë të tëra tani. Kylie pëlqen ta shohë Travis si një baba dhe është mirënjohëse që mund ta bëjnë atë të funksionojë për Stormin.”

Kylie dhe Travis kanë “gjithmonë dashuri për njëri-tjetrin”, por më parë menduan se kishin nevojë të kalonin ca kohë larg për të mirën e tyre.

Burimi tha: “Ata kanë një gjë të shkëlqyeshme që po shkon tani dhe janë vërtet të lumtur. Ata e kanë dashur gjithmonë njëri-tjetrin, por kishin nevojë për një pushim gjatë një kohe të ngarkuar në jetën e tyre për t’i kuptuar të gjitha.”

Burimi: Bang Showbiz