Show bizzUncategorized

Nga aktore në princeshë, tani dhe presidente

0

Biografi i Meghan Markle thotë se ajo mund të fillojë një fushatë presidenciale në SHBA. Në një intervistë, Tom Bower tregoi se “mundësia e Meghan-it për të kandiduar për Presidente është e mundur dhe madje do të thoja se ka të ngjarë. Me të vërtetë besoj se është vendi ku ajo e sheh veten.

I njohur për biografitë e tij të pakursyera të figurave të larta si Boris Johnson, Princin Charles dhe Robert Maxwell, Bower tha se Meghan ka të gjitha cilësitë e nevojshme për të qenë një kandidat i fortë politik, duke përmendur ambicien, vetëbesimin, bindjen dhe aftësitë e të folurit në publik.

Sidoqoftë mendoj se ajo ka një shans të mirë për të hyrë në Shtëpinë e Bardhë dhe mbase viziton Mbretërinë e Bashkuar për të pirë çaj me Mbretëreshën një ditë si Presidente e Shteteve të Bashkuara”,-shton ai duke pretenduar se ish-aktorja po synon skenën politike, pasi ka ndërtuar një jetë të re në Kaliforni./ProBizz.al/

Ik lësho lopët! Si e mbështet e ëma Xheisarën

Previous article

Fshihet SpongeBob për shkak të përmbajtjeve që shfaqin “urrejtje”!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz