Rihanna konfirmon shtatzëninë me fëmijën e dytë

Pasi këngëtarja Rihanna performoi disa nga hitet e saj më të mëdha në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl të së dielës mbrëma, fansat u vërsulën mbi performancën e saj, ansamblin e saj të kuq – dhe barkun e saj dukshëm të madh.

Teksa 34-vjeçarja fërkonte barkun gjatë performancës së këngës së saj “B**** Better Have My Money”, u përgjigj interneti, me emrin e saj dhe fjalën “Pregnant” në trend në Twitter brenda pak minutash.

Tani, një përfaqësues i këngëtares ka konfirmuar për CBS News se ajo është shtatzënë me fëmijën numër dy.

Këngëtarja, e cila gjithashtu ka arritur sukses të gjerë si për markat e saj të bukurisë ashtu edhe për të brendshmet, kishte veshur një kostum dhe bust të personalizuar nga Loewe, dhe një puffer deri tek këmbët nga Alaïa – të dyja të hapura për të zbuluar barkun e saj.

Rihanna mirëpriti fëmijën e saj të parë me partnerin e saj, reperin A$AP Rocky, në maj. Ata kanë zgjedhur të mos e bëjnë të ditur emrin e fëmijës së tyre dhe as nuk kanë postuar gjerësisht në rrjetet sociale. Ata u dhanë fansave pamjen e parë të djalit në TikTok në dhjetor.

Burimi: CBS News