Rina Balaj kryen ndërhyrje në fytyrë

Reperja shqiptare Rina Balaj, kohët e fundit ka qenë mëse aktive në rrjetet e saj sociale. Në fotot që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj ajo shfaq format e sak perfekte dhe ky fakt ka tërhequr më së shumti vëmendjen e të gjithëve. Shumë menduan se për t’u dukur bukur ajo ka kryer ndërhyrje dhe për këtë ju është përgjigjur të gjithëve me një mesazh në InstaStory, ku dhe thekson mesazhin: “Duaje veten!”. 

“Ditët e fundit kam marrë shume mesazhe për shkëlqimin tim. Faleminderit të gjithëve për mesazhet e sjellshme dhe të bukura… të gjithë ju më bëni të bukur vetëm duke më dërguar këto mesazhe pozitive. Gjithashtu, dua të përmend se shkëlqimi im nuk ka lidhje me fillers apo botox, apo ndonjë gjë tjetër që nuk është natyrale. Jam e gjitha vetja ime dhe unë. Nuk të duhen gjithë ato gjëra për t’u ndjerë e bukur, gjëja e vetme (dhe gjëja më e rëndësishme) është që të ndjehesh e bukur brenda vetes. Në këtë moment reflekton atë çfarë unë kam reflektuar muajt e fundit. Duaje veten!”-shkruan Rina përkrahë imazhit të saj./ProBizz.al/